Sebestyén Lilla

oktatásszervező, pszichológus, képzés fejlesztő, irodalomterápiás csoportvezető

Az ELTE pedagógia szakja mellett a kolozsvári Babes-Bolyai Tudományegyetem pszichológia szakán végeztem. Ezt követően kezdtem 2009-ben a Lukács Oktatási Központban dolgozni, ahol mindkét terület (a pedagógia és a pszichológia is) jelen van.

Tanulmányaimat mester képzésen is folytattam: az ELTE tanácsadás és iskola-pszichológia szakirány mellett a neveléstudomány felsőoktatás pedagógia szakirányára is felvételt nyertem.

Fél évet töltöttem Finnországban ahol média oktatást tanultam.

Érdekelnek az innovatív pedagógia megoldások, a tréning módszerben és az e-learningben rejlő lehetőségek, igyekszem ezeket az iskolánkban is megvalósítani.

Saját tapasztalatom, hogy a jó tanácsadó is holtig tanul és folyamatosan bővíti eszköztárát. Ezt szem előtt tartva alkottuk meg a Tanácsadók Iskoláját.
A képzések tervezésekor igyekszem a pszichológiai és a pedagógiai nézőpontot is képviselni.

Az ügyintézésnél, a  képzések szervezésénél és az e-learning felület kezelése kapcsán találkozhattok velem elsősorban.

lilla.sebestyen@lukacsoktatas.hu

KREATÍV ÉLETTERVEZÉS DESIGN TH...
2018 január 22.
4 alkalom