Blog

Mindegyik TE vagy!

Talán előfordult már Veled, hogy izgatottan ébredtél egy álmodból, mely színesebb és vadabb volt minden eddig látott kalandfilmnél. Tele szereplőkkel, ismert és ismeretlen arcokkal. Változatosan keveredett benne az egzotikus táj látványa és a szomszéd ház képe.
Talán az is előfordult már Veled, hogy egy heves érzéssel ébredtél álmodból, amelyet egyetlen felvillanó kép, helyzet vagy szó idézett elő. Mindegyik TE vagy. 

                  

 

Ha szeretnél közelebb kerülni álmaid valódi tartalmához, akkor lehetséges, hogy nemcsak azt a kérdést kell feltenned, hogy mi történt, ami miatt ezt álmodtam, hanem azt is, hogy MILYEN CÉLLAL álmodhattam mindezt?
Röviden: HOGYAN SEGÍTENEK ÁLMAIM?

Többek között ezekre a kérdésekre is keressük a választ a Álomfeldolgozás tanfolyamon. Találkozhatunk ismert, vagy kevésbé ismert álomelméletekkel, kreatív élményfeldolgozó módszerekkel, gyakorlatokkal és sok személyes élménnyel, melyet TI hoztok a találkozásokra 
magatokban, magatokkal.

Várunk minden érdeklődőt szeretettel!
Gyimóthy Gábor - (mentálhigiénés szakember, grafológus, művészetterapeuta - a tanfolyam vezetője)
http://tanacsadokiskolaja.hu/tanfolyam/alomfeldolgozas-tanacsadasban

Címkék 
álom
pszichológia