Blog

Indul a PszichoZanza kedd esténként a Mika Tivadar Mulatóban

A PszichoZanza olyan ismeretterjesztő előadássorozat, ahol a pszichológia változatos területei jutnak szóhoz. Előadóink olyan válogatott szakemberek, akik saját tapasztalataik és széleskörű szakmai tájékozottságuk alapján osztják meg gondolataikat, és folytatnak párbeszédet a közönséggel. 

PszichoZanza

 

A PszichoZanza célja az elgondolkodtatás, az emberekkel kapcsolatos sztereotíp gondolkodás megváltoztatása és sokszínű szakmai vélemények bemutatása a pszichológia szemszögéből.

A pszichológiai jelenségek végig kísérik mindennapjainkat, mindannyiunk életének szerves részei. Mindenhol ott vannak, ahol mi is. A pszichológia szemszögéből jobban megérthetünk mindent, ami emberi, ezáltal pedig kompetensebbé válhatunk, mint emberek.

A rendezvény a Tanácsadók Iskolája szervezésében valósul meg, a Humánia - Pszichológia blog támogatásával.

www.tanacsadokiskolaja.hu
www.humaniablog.hu

Legfrissebb infók elérhetők itt: https://www.facebook.com/PszichoZanza/?fref=ts

 

Címkék 
PszichoZanza